«Життя без насилля: спільні кроки та дії»

21 Січня 2021 Друкувати цю новину

18 січня 2021 р. на платформі Zoom відбулася Всеукраїнська онлайн-конференція «Життя без насилля: спільні кроки та дії».

Подію було проведено громадською організацією Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» в рамках проєкту "Не бійся - ти не одна!"  за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт.

Метою конференції  було підведення підсумків реалізації проєкту "Не бійся - ти не одна!"  та обговорення подальших спільних кроків щодо зниження рівня насильства стосовно жінок з інвалідністю  в Україні.

До участі в онлайн-конференції долучилося 50 осіб з-поміж учасниць заходу проєкту, представниць та представників громадських організацій, студентів за спеціальністю «Соціальна робота» та «Психологія» Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, а також закордонних гостей із громадських організацій Казахстану.

Крім підведення підсумків реалізації проєкту "Не бійся - ти не одна!", на  конференції було розглянуто такі питання, як: розвиток спроможності жіночих організацій щодо протидії насильству: досвід проєкту «Жінки України»;  інформаційно-просвітницька робота щодо формування ненасильницьких моделей поведінки серед жінок з інвалідністю в громадах; перспективи протидії насильства у середовищі людей з інтелектуальними порушеннями та їхніх сімей; досвід надання підтримки та допомоги жінкам з інвалідністю, які постраждали від домашнього насильства; правовий супровід потерпілих від домашнього насильства; ефективність міжсекторальної взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі: досягнення та виклики; діяльність громадських організацій як впливовий чинник запобігання та протидії домашньому насильству; послуги Обласного комплексного центру надання соціальних послуг для жінок, постраждалих від домашнього насильства; досвід надання соціальної  підтримки жінкам із порушеннями слуху  щодо протидії домашньому насильству; долі жінок Жіночого клубу м. Немирів Вінницької області.

Кожен соціальний проєкт ГО «Паросток» – це крок до мрії про щасливе безпечне життя кожної людини. Крокуймо разом та змінюймо наше оточення!!!

  Голова правління ГО «Паросток» І. Саранча

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.