Карантин не завадить тому, щоб ми отримували нові знання, зустрічались онлайн-командою однодумців і рухались далі з метою впровадження інклюзивного навчання в м. Сєвєродонецьк – так думають представники Регіональної команди проєкту «Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на Сході України».
Проєкт реалізується за підтримки Національної Асамблеї людей з інвалідністю України та міжнародної неурядової організації «Save the Children» за підтримки RadioAid (Швеція).
Сьогодні, 15 квітня відбулася онлайн-зустріч для батьків з психологом Анастасією Непран, яка розповідала про соціальну адаптацію дітей з особливими освітніми потребами, відповіла на питання батьків та надала практичні поради.
Паралельно проходила зустріч з вчителями, вихователями – учасниками проєкту та працівниками ІРЦ . Її проводила Наталія Заєркова – тренерка, експертка ВФ « Крок за кроком». Темою зустрічі були два питання: використання МКФ для визначення особливих освітніх потреб дитини та Стандарти якості дошкільної освіти: Європейська система якості освіти.
Дякуємо усім хто зміг приєднатися до нашої роботи!