ІІІ Всеукраїнський Форум підприємців

23 Жовтня 2014 Друкувати цю новину

21 жовтня 2014 року у київському готелі «Україна» пройшов ІІІ Всеукраїнський Форум підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю та працюючих осіб з інвалідністю України.

DSC_0211

Організаторами заходу виступили Національна Асамблея осіб з інвалідністю України спільно з Асоціацією підприємців та працюючих осіб з інвалідністю України  та Українським товариством сліпих.

В роботі форуму взяли участь Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю Валерій Сушкевич, представники Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю України, директор Департаменту соціального захисту осіб з інвалідністю Мінсоцполітики Оксана Полякова та начальник відділу надання пільг і роботи з громадськими організаціями осіб з інвалідністю Департаменту соціального захисту осіб з інвалідністю Мінсоцполітики Світлана Руда, Міжнародний експерт з питань працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю (Франція) та понад 80 керівників підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю та громадських об’єднань.

DSC_0169

Учасники обговорили актуальні питання надання державної допомоги підприємствам громадських організацій осіб з інвалідністю у вигляді пільг з оподаткування, зокрема з урахування змін до Податкового кодексу України (підготовлених Кабінетом Міністрів України) та фінансової допомоги за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, отримання державного замовлення, створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю  та винайдення шляхів подальшого розвитку соціальних підприємств в Україні.

DSC_0155

Також в цей же день проходив круглий стіл, на якому були представлені результати проєкту «Громадське лобіювання впровадження окремих стандартів ЄС у сфері забезпечення прав осіб з інвалідністю», що реалізується Харківською громадською організацією «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» за участі Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України і підтриманий МФ «Відродження».

DSC_0192

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.