19 січня. Вебінар «Європейські стандарти доступності у створеному середовищі»

19 січня. Вебінар «Європейські стандарти доступності у створеному середовищі»
11 Січня 2023
Друкувати цю новину

19 січня 2023 року з 11:00 до 12:30 (час закінчення – орієнтовний) Національна Асамблея людей з інвалідністю України проведе вебінар на тему «Європейські стандарти доступності у створеному середовищі».

Запрошені експерти:

К’яра Джованніні, старший менеджер з політики та інновацій, заступник генерального директора ANEC.

Моніка Кленовець, архітектор і консультант з питань доступності, член Технічного комітету, відповідальний за EN 17210.

Ізабелла Штеффан, архітектор і ергономіст, член Технічного комітету, відповідальний за EN 81-70 і EN 17210.

До участі запрошуються представники громадських об’єднань людей з інвалідністю, державних органів влади, будівельної галузі, фахівці, які займаються питаннями доступності, викладачі вузів.

 

У 2021 році європейські організації зі стандартизації – Європейський комітет по стандартизації (CEN) і Європейський комітет з електротехнічної стандартизації (CENELEC) ухвалили перший європейський стандарт щодо доступності та зручності експлуатації створеного середовища (EN 17210:2021) після майже 15 років роботи.

Цей європейський стандарт включає вимоги, що стосуються проєктування, будівництва та пристосування різних елементів забудованого середовища, в тому числі вуличних пішохідних і міських зон.

Експертами будуть висвітлені основні вимоги цього стандарту та стандарту EN 81-70 (щодо доступності ліфтів для осіб з інвалідністю), як використовувати їх у вирішенні питання створення доступності, а також як організації громадянського суспільства залучаються до розробок таких стандартів за кордоном.

 

Вебінар проводиться англійською мовою, забезпечується синхронним перекладом українською мовою.

Участь у заході передбачає реєстрацію безпосередньо перед входом на захід, після цієї реєстрації Ви отримаєте посилання для входу.

Прохання врахувати на це час (2-3 хвилини) при переході за посиланням:

https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZUtd-6uqzotHNLNZECgp1Sov7hJCNcpQFxa

 

Організатори почнуть приєднувати учасниць та учасників заходу об 10:50.

 

Ця ініціатива реалізується в рамках проєкту “Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю”, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю та Християнської місії незрячих (СBM).

#НАІУ #EDF #CBMGlobal #допомога #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ