Ольга Данилюк

Ольга Данилюк
18 Липня 2012
Друкувати цю новину

Ольга Данилюк

Вишнівчанка Ольга Данилюк – молода вродлива жінка, мама трійнят. Її малюки – Віка, Даня та Нікіта – шестирічки. Восени вони підуть до школи. Ольга цілком могла б турбуватися виключно про підготовку малюків до навчання, проте її сім’ю спіткала біда.
Жінка потрапила до лікарні, де їй зробили операцію на кишківнику. В результаті додаткових обстежень, що проводилися у лікарні під час виписки, з’ясувалося, що у кишківнику утворилася пухлина. Ольга дізналася, що у неї онкологія. Хвороба сягнула третьої стадії. На Олю чекає довготривале лікування. З квітня вона вже пройшла два курси хіміотерапії. Лікування у стаціонарі та витрати на медикаменти обходяться дорого. Так, Ольга сплатила за пройдене лікування за допомоги рідних і небайдужих людей. До того ж кожен наступний курс вартує дорожче за попередній. Попереду іще чотири курси.
Окрім того восени жінці планується зробити другу операцію на кишківнику. На лікування необхідні кошти, які сім’я Олі самостійно зібрати не в змозі.
Проте ми з вами можемо допомогти молодій мамі, яка виховує трьох дітей, одужати. Якщо ви маєте можливість допомогти Ользі, надаємо номер рахунку, куди можна перерахувати кошти:

БАНК РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ
р/р: 4149500011365262
Данилюк Ольга Вікторівна
Тел. Ольги: (098) 836-76-72

  Категорія: