Кот Олена Євгенівна

6 Вересня 2012 Друкувати цю новину

Моя донька Кот Владлена Віталіївна 1998 р.н. інвалід дитинства, має: діагноз - вроджена аномалія розвитку хребта, параліч нервових закінчень лівої руки. В результаті цього порушення статики та динаміки хребта.
Не зважаючи на свій фізичний стан, щоб жити повноцінним життям з самого дитинства вона бореться з хворобою та веде активний спосіб життя поєднуючи лікування, навчання в школі та заняття в спортивних секціях. Займалась гімнастикою, танцями, плаванням. На сьогоднішній день Владлена кандидат в майстри спорту з плавання серед дітей з ураженням опорно- рухового апарату. 3-ри разова Чемпіонка України. 6-ти разова переможниця Спартакіади України,, 4-ох разова срібна призерка Чемпіонату України, 4-ох разова срібна призерка кубку України, 2-х разова срібна призерка Спартакіади України, 6-ти разова бронзова призерка цих змагань та багаторазова переможниця різних Всеукраїнських змагань. Визнана та нагороджена кубком «Кращий спортсмен 2011 року серед дітей осіб з інвалідністю».
В даний час нам терміново потрібна складна операція на хребті в міжнародному центрі нейрохірургії у професора Курільця І.П.. Вартість операції 93000-100000 грн. + невизначена сума післяопераційний - реабілітаційний період.
У сім'ї працює тільки батько. Мені ж довелося покинути роботу у зв'язку з тим, то Влада не має можливості повністю себе обслуговувати, я повинна постійно доглядати за нею, допомагати і супроводжувати в школу, на тренуваннях, під час змагань. Зарплати батька недостатньо для проведення операції і післяопераційної реабілітації.
Прошу Вас знайти можливість надати на операцію матеріальну допомогу моїй дитині, яка не дивлячись на проблеми здоров'я, наполегливо бореться за своє життя і мріє прославити свою країну і рідне місто на паралімпійських іграх в 2016 році.

р/р дитини
Назва банку - ПАТ "Промінвестбанк" Код банку-300012
ЄДРПОУ-00039002
Рах. 29243904299
Призначення платежу: На операцію Кот Владлені Віталіївні
картка рах.4779927690903443
Опікун Кот Олена Євгенівна тел.: +38 068 100 64 21

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.