Макар Стецюк

Макар Стецюк
12 Березня 2019
Друкувати цю новину

Макар Стецюк

Пише Вам Мокієнко Ірина Михайлівна, мама Стецюка Макара Олексійовича (20 лютого 2012 року народження), дитини з інвалідністю, з діагнозом ДЦП, спаситична диплегія (рухові порушення ІІ рівня за класифікацією GMFCS, функції руки ІІI рівня за класифікацією MACS), затримка мовного розвитку 1-2 рівня, дизартрія, псевдобульбарний синдром, еквінусно-плосковальгусна постанова стоп.

Звертаюсь до Вас по допомогу у розміщенні інформації про нашого сина на Вашому сайті, щоб Макар зміг пройти наступні курси лікування!

Спочатку напишу про нашого сина Макара.

Макар Стецюк

Наш синочок – дитина, яку ми з радістю очікували! Вагітність у мене проходила добре, без ускладень і загроз. Пологи розпочалися вчасно і нічого не передвіщало біди. На жаль, вони виявилися дуже складними і для мене і для сина. Макар, коли народився, вже не плакав, не рухався та й не дихав, знаходився у стані тяжкої асфіксії, що призвело до набряку мозку. Спочатку Макар два тижні був у реанімації, в тяжкому стані, підключений до чисельний крапельниць та апарату штучної вентиляції легенів, годували його через зонд. Поступово його стан стабілізували і перевели до мене, до пренатального центру, де ми були ще два тижні разом. Тільки через місяць, після народження Макара, нас виписали додому.

Нам не давали ніяких шансів на повноцінне життя сина, а ми вірили в те, що в нас все вийде і саме з цього часу почалася подальша боротьба за його життя!

За ці роки ми багато чого пройшли, займаємося масажами, ЛФК, плаванням, велотренуванням. Макар вже пройшов двадцять два курси реабілітації у різних центрах та клініках. Займається з логопедом, дефектологом та по системі Монтессорі. Завдяки нашій невтомній праці, роботі всіх спеціалісті та наполегливості сина, він вже вміє сидіти, нещодавно почав вставати на ніжки самостійно та ходити, трішки говорить. Це результати безперервної і тяжкої праці…

Макарчик привітна та розумна дитина, яка прагне жити повноцінним, цікавим життям, його інтелект повністю збережений. Любить гратися іграшками, малювати, слухати музику та казки, розглядати картинки у книжках, любить футбол, вивчив цифри та вчить літери. Радіє товариству дітей, хоче з ними товаришувати, ходити, бігати, грати…

Макар любить малювати, а зараз дуже цікавиться написанням літер та слів, йому це дуже не просто робити, він навчається і просить щоб я йому писала чи допомагала писати. Любить, коли ми щось печемо разом, замішувати чи колотити тісто, воно в нього завжди виходить дуже гарне! Взагалі, Макар дуже позитивний, допитливий та енергійний! Не зважаючи на сильну дизартрію (нечіткість вимови звуків та слів) він любить співати, по своєму, але з задоволенням.

Зараз Макар записаний на два курси реабілітації у Міжнародній реабілітаціїній клініці Козявкіна (м. Трускавець, http://www.reha.lviv.ua/index.php?id=1&L=1 ) вартість однієї реабілітації 11646,00 грн. у квітні та липня 2019року (рахунки додаю до цього листа). Потрібно зібрати 23292,00 грн. тільки на лікування.

Я доглядаю та займаюся вихованням та розвитком Макара, працює в нашій родині тільки мій чоловік, більша частина нашого доходу витрачається на розвиваючі заняття сина в період між реабілітаціями. А реабілітація при ДЦП, це дуже довготривалий та дороговартісний процес, для того, щоб дитина досягла гарних результатів та змогла самостійно себе обслуговувати у майбутньому. Лікування дає позитивні результати і лікарі радять продовжувати лікування і надалі, за їх рекомендаціями проходити регулярні курси реабілітації необхідно кожні два – три місяці, тому що Макар перспективна дитина і він зможе говорити та навчиться обслуговувати себе, та краще ходити!

Я звертаюся до Вас та добрих людей за допомогою, розумінням та підтримкою! Будемо дуже вдячні всім, хто відгукнеться на наше прохання допомогти Макару!

Макар Стецюк

Макар Стецюк

Макар Стецюк

Макар Стецюк

З повагою, Ірина Мокієнко.

Контактний телефон 066 205 48 47

Карта Приват Банка 5168 7551 0220 7319 Мокієнко Ірина Михайлівна (мама Стецюка Макара)

Офіційна група допомоги Макару на Фейсбук https://www.facebook.com/groups/Makar.Life/

P.S. Ще, якщо зацікавить Вас. Я роблю листівки ручної роботи та букетики з цукерками, для того щоб хоч трішки назбирати Макару на реабілітацію та заняття. 

листівки ручної роботи та букетики з цукерками

листівки ручної роботи та букетики з цукерками

листівки ручної роботи та букетики з цукерками