Одеський Центр невідкладної медичної допомоги отримав нові автомобілі, придбані за кошти міського бюджету. Так, автопарк «швидкої» поповнився трьома великими машинами на базі Citroen Jumper. Два з цих автомобілів забезпечують можливість транспортування пацієнтів.
Третій автомобіль є унікальним для України за своїм оснащенням і призначений для перевезення людей з інвалідністю, у тому числі пацієнтів на інвалідних візках. Автомобіль оснащений спеціальним автоматичним підйомником з висувним пандусом, на який може заїхати інвалідна коляска.
Крім того, для Центру невідкладної допомоги придбано три нових автомобілі Пежо. Завдяки проведеним закупівлям, автомобілями невідкладної допомоги забезпечені всі міські медзаклади первинної ланки – 11 Центрів первинної медико-санітарної допомоги і 7 дитячих поліклінік, а також три мобільні бригади, які здійснюють виїзну діагностику COVID-19 на дому.
За весь час роботи мобільні бригади Центру невідкладної медичної допомоги здійснили 725 виїздів, під час яких на COVID-19 обстежено 1600 пацієнтів. За весь період мобільними бригадами проведено 2149 тестувань на COVID-19.
Міська служба невідкладної медичної допомоги в повному обсязі забезпечена необхідними медикаментами, електрокардіографами та іншим медичним обладнанням для надання невідкладної допомоги. Минулого року муніципальні автомобілі «швидкої» здійснили понад 15 тисяч виїздів до одеситів.
Джерело