На Чемпіонаті світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Дніпропетровщину представляють двоє спортсменів

22 Липня 2014

Чемпіонат світу з кульової стрільби

З 17 по 26 липня 2014 року у м. Зуль (Німеччина) проходить чемпіонат світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Національна збірна команда України представлена 12 спортсменами, двоє з яких – з Дніпропетровщини. Вже за три дні змагань чемпіонату світу українські спортсмени вибороли 3 нагороди: 2 золоті та 1 бронзову медалі. Про це повідомили у департаменті фізичної культури та спорту, сімꞌї та молоді облдержадміністрації.

Вперше золото чемпіонату світу виборола жіноча команда України у вправі з пневматичного пістолета – Р2 10м у класі SH1 (Ляху Ірина (Дніпропетровська область), Скок Анастасія (Чернігівська область), Мустафаєва Ольга (Одеська область). Також дніпропетровська спортсменка Ляху Ірина в особистому заліку показала найкращий результат серед українських дівчат, посівши 4 місце.

На чемпіонаті світу з кульової стрільби також триває боротьба за ліцензії на Паралімпійські ігри 2016 року.