Обговорено питання підтримки осіб з інвалідністю

Обговорено питання підтримки осіб з інвалідністю
30 Липня 2014
Друкувати цю новину

Обговорено питання підтримки осіб з інвалідністю

Заступник голови Тлумацької райдержадміністрації Василь Овчарчин провів нараду з питань соціальної реабілітації осіб з інвалідністю та підтримки об’єднань громадян, що мають на меті захист осіб з інвалідністю.

Участь у нараді взяли начальник управління соціального захисту РДА Марія Соловій, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Стринаглюк, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району Петро Сулима, лікар центральної районної лікарні відповідальний за реабілітацію осіб з інвалідністю Людмила Завідовська.

Сьогодні в районі проживають понад дві тисячі осіб з інвалідністю, в тому числі 189 дітей, з них 48 дітей із різними типами захворювання, які потребують постійного догляду. З 2013 року в сел. Обертин функціонує центр реабілітації дітей-осіб з інвалідністю з денним перебуванням. У районі діє програма «Підтримки дітей з функціональними обмеженнями», яка дала змогу організувати відновне лікування для дітей з діагнозом ДЦП із коштів районного бюджету. Управління соціального захисту населення РДА проводить роботу із забезпечення засобами реабілітації та санаторно-курортними путівками осіб з інвалідністю. 217 осіб з інвалідністю обслуговуються працівниками територіального центру соціального обслуговування. Окрім того, 12 осіб з інвалідністю працевлаштовані в терцентрі.

Окремо обговорено питання сприяння діяльності районної Асоціації осіб з інвалідністю (голова С.Коцаба). За розглянутими питаннями підготовлено пропозиції щодо надання приміщення для цього об’єднання, організації юридичного супроводу та методичної підтримки його діяльності. Наступну зустріч вирішено провести за участю представників районної Асоціації осіб з інвалідністю.

Івано-Франківська ОДА 

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: