Надати голос тим, хто не говорить. Система альтернативної і додаткової комунікації

17 Червня 2022
Друкувати цю новину

На вебінарі висвітлено тему впровадження національної системи альтернативної і додаткової комунікації (АДК) в Ізраїлі – як важливий міжнародний досвід, який може бути використано для розвитку системи АДК в Україні.

Тема вебінару – «Надати голос тим, хто не говорить. Альтернативна і додаткова комунікація в Ізраїлі».

Лектор – Йоніт Агоель-Корнелі – директорка Національного центру АДК в Ізраїлі, консультант по проектах розробки AAC разом із розробниками програмного забезпечення в Ізраїлі та за кордоном, член команди, яка відіграла важливу роль у отриманні урядового схвалення на надання рішення AAC в рамках пакету послуг Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю.

Вебінар організується у партнерстві КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», СП «Дивогра», ГО «Здорове суспільство», ГО “ЦСППС “Моя родина” – всі ці організації приймають активну участь у розповсюдженні інформації про АДК в Україні та побудові системного підходу до асистивних технологій для комунікації.

 

Більше про спільноту АДК в Україні https://aac.org.ua/

Завантажити безкоштовні піктограми для комунікації http://www.dyvogra.com/uk/download-fo…

Символи соціального підприємства “ДивоГра” для комунікації у побуті та для допомоги під час військових дій http://www.dyvogra.com/uk/download-fo…

Безкоштовний додаток для комунікації українською https://dimobi.org.ua/ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар