Небайдужі зібрали черкащанці за два місяці більше 20 тисяч гривень на новий інвалідний візок

Небайдужі зібрали черкащанці за два місяці більше 20 тисяч гривень на новий інвалідний візок
5 Серпня 2013
Друкувати цю новину

Більше 20 тис. грн. зібрали через заклики у соціальній мережі Фейсбук небайдужі люди на купівлю нового інвалідного візка для черкащанки Анни Харченко. Кошти врочисто передала дівчині в суботу на джаз-фестивалі “Джаз- Диліжанс” організатор проєкту “Подарунок для Анни Харченко” Ольга Яловенко.

На фото дівчинка у колясці тисне руку представнику громади

Життя склалося так, що Анна з 13 років пересувається на інвалідному візку. Він застарів і потребує заміни. Незважаючи на особливі потреби, Анна Харченко – активна громадська діячка. Людина з великим і чуйним серцем, вона є президентом благодійного фонду “Придніпровський”, який допомагає тим, хто цього потребує.

Проєкт “Подарунок для Анни Харченко” стартував наприкінці травня. Менш ніж за два місяці небайдужі люди з Черкас, області, зарубіжжя зібрали для Анни 20 тис. 970 грн. для оміряного дівчиною візка. Надсилали і по 50 грн., і по 1,4 тис. грн.

“Коли мене запитують, чому так важливо підібрати інвалідний візок за індивідуальним замовленням (що по факту у нашій країні виявилось не можливим), то я порівнюю його із взуттям, яке повинно бути зручним і беззмінним на всі пори року, максимально легким та відповідати всім параметрам тіла. Від цього залежить, чи ти втомлюєшся одразу, вийшовши самостійно із квартири, чи маєш достатньо сил для того, щоб активно провести свій день не зважаючи на велику кількість переміщень – як у моєму випадку, – написала Анна у своєму фейсбуку. – Дякую всім, хто так чи інакше долучився до акції та зробив реальністю мою мрію – новий візок, який значно покращить якість мого життя!!!”.

Вона сподівається, що наприкінці серпня їздитиме в новому візку.

Варвара Горова

Дзвін

  Категорія: