На Рівненщині відбудеться святковий вечір «Наша спортивна гордість».
У п’ятницю, 20 лютого, у Рівному нагородять кращих спортсменів-осіб з інвалідністю за підсумками минулорічного спортивного сезону. Організаторами свята «Наша спортивна гордість» є управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА та обласний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».
За словами ініціаторів, метою заходу є популяризація та подальший розвиток фізичної культури та спорту серед спортсменів-осіб з інвалідністю. На свято запрошені представники обласної влади.
Місце проведення заходу: м. Рівне, вул. Поштова, 5 (приміщення регіонального центру «Інваспорт»), початок о 14 годині.
Рівненська ОДА