У вінницькій “Гармонії” провели майстер-клас із виготовлення світловідбивачів

20 Вересня 2019 Друкувати цю новину

У вінницькій "Гармонії" провели майстер-клас із виготовлення світловідбивачів

У реабілітаційному центрі “Гармонія” 16 вересня виготовляли світловідбивачі. Їх ще називають флікери. Учасники майстер-класу — родини, в яких виховуються діти з інвалідністю.  Захід організувала ГО “Культурний Всесвіт”.

На виготовлення одного флікера потрібно, орієнтовно, 20 хвилин часу, а ще картон, олівець, ножиці й тканина зі світловідбивальним елементом, каже голова ГО “Культурний Всесвіт” Тетяна Верещак. Додає, на матеріали для флікерів витратили 26 тисяч гривень. Ці гроші їхня організація виграла на «Аукціоні проєктів» від БФ «Подільська громада».

Наша ГО подала проєкт “стань помітним”. Ми отримали фінансування від донорів і завдяки йому із червня по вересень проводимо серію майстер-класів із виготовлення флікерів. Багаторічний досвід говорить про те, що з наближенням осінньо-зимового періоду водіям важко вчасно помітити пішоходів на дорозі. І завдяки ось таким флікерам, водії можуть побачити пішохода у вечірній та нічний час, — каже Верещак.

Запросили і патрульних поліціянтів, які нагадали про правила дорожнього руху та про безпеку пішохода у темну пору доби. Інспекторка Юлія Присяжнюк каже, коли дитина має на собі світловідбивач, вона більш захищена. У темну пору доби водій її бачить за 300 метрів.

Участь у майстер-класі взяли 8 родин. Виготовлені флікери діти заберуть із собою.

Для довідки: за словами речниці патрульної поліції області Тетяни Фіщук, з початку року у Вінниці сталось 123 дорожньо-транспортні пригоди. 33 з них — у темну пору доби.

UA: ВІННИЦЯ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.