Лист університету «Україна» до НАІУ про запрошення на навчання на спеціальність «Соціальна робота»

Лист університету «Україна» до НАІУ про запрошення на навчання  на спеціальність «Соціальна робота»
9 Серпня 2017
Друкувати цю новину

Шановна Вікторія Миколаївно

Кафедра соціальної роботи та педагогіки Університету «Україна» має добрі традиції у справі професійної підготовки фахівців соціальної роботи з числа людей з інвалідністю в рамках інклюзивного навчання, починаючи з 1999 року. На сьогоднішній день на бакавраті навчається 13, на магістратурі 4 студента з особливими освітніми потребами. У нас є хороші результати.

Спираючись на добрий досвід, пропонуємо членам Національної Асамблеї поповнити студентську когорту майбутніх соціальних працівників. На освітньому рівні «Бакалавр» студенти вивчають такі навчальні дисципліни професійного циклу, як «Інвалідність і суспільство», «Вступ до спеціальності і основи теорії соціальної роботи», «Система організацій соціальної сфери», «Теорія і практика соціальної роботи», «Консультування у соціальній роботі», «Соціальна робота з сім’єю, дітьми та молоддю», «Соціальна робота з людьми похилого віку», «Міжнародні проєкти у соціальній роботі», «Фандрайзинг у соціальній роботі», «Соціальний капітал та соціальна активність особистості» та інш. В основі магістерської програми – міжнародна освітня програма, яка включає такі дисципліни, як «Менеджмент соціальних програм і проєктів», «Теоретичні моделі і технології соціальної роботи», «Соціально-політичні зміни у сучасному суспільстві», «Якісні і кількісні методи дослідження в соціальній роботі», «Психологія та соціологія інвалідності», «Моделювання процесів професійної реабілітації», «Права людини і соціальна робота» та інш.

На освітній рівень «Молодший спеціаліст» приймаються абітурієнти після 9 класу, ті, у кого є робітнича професія. На освітній рівень «Бакалавр» – із середньою освітою, одразу на третій курс – після коледжу або технікуму. На освітньому рівні «Магістр» є можливість перехресного вступу (з іншої спеціальності).

Більш детальна інформація про нашу діяльність розміщена на сайті Інституту соціальних технологій http://ist.vmurol.com.ua/kafedri/kafedra_socialjnoi_roboti_ta_pedagogiki/  і Facebook  кафедри соціальної роботи та педагогіки

https://www.facebook.com/groups/153844501631641.

З повагою,
Директор Інституту соціальних технологій                                  С.Г.Адирхаєв
Завідувач кафедри соціальної роботи та педагогіки                    І.Б.Іванова

  Категорія: