Підтримане проживання неповносправних в Україні

14 Листопада 2013 Друкувати цю новину

Підтримане проживання неповносправних в УкраїніНаціональна Асамблея осіб з інвалідністю України спільно з Закарпатським обласним медико-соціальним реабілітаційним центром "Дорога життя" та Комітетом медичної допомоги в Закарпатті провели 07-09 листопада 2013 року у м. Ужгород Всеукраїнську конференцію "Підтримане проживання неповносправних в Україні: реалії та перспективи"

Під час проведення конференції були представлені позитивні практики та інноваційний досвід державних і недержавних інституцій з різних областей України щодо організації послуг підтриманого проживання для осіб з інвалідністю, зокрема, здійснення соціального супроводу з боку фахівців під час підготовки та проживання у громаді, проведення занять для набуття навичок самообслуговування, приготування їжі, орієнтації у населеному пункті та розвитку комунікативних навичок.

На конференції було розглянуто стан та перспективи виконання вимог Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю по забезпеченню права людей з інвалідністю жити у звичайних місцях проживання та можливостей обирати нарівні з іншими людьми своє місце проживання (ст. 19 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю). Як приклад вдалого втілення в життя соціального та інноваційного проєкту, учасникам заходу було презентовано досвід організації та діяльності Центру догляду неповносправних підлітків "Парасолька" (м. Тячів, Закарпатської області).

У конференції взяли участь представники Міністерства соціальної політики України, Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатської обласної ради, реабілітаційних центрів для осіб з інвалідністю, громадських організацій осіб з інвалідністю та батьківських об'єднань з різних областей України.

Державна служба з питань осіб з інвалідністю та ветеранів України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.