Команда чернігівських осіб з інвалідністю праці серед найсильніших в Україні

Команда чернігівських осіб з інвалідністю праці серед найсильніших в Україні
4 Жовтня 2013
Друкувати цю новину

Команда чернігівських осіб з інвалідністю праці серед найсильніших в Україні27 – 28 вересня в м.Алушта на базі Олімпійського навчально-спортивного центру «Спартак» відбулася перша Всеукраїнська спартакіада серед осіб з інвалідністю праці «Сила духу». На якій команда Чернігівської області зайняла сьоме місце та увійшла у десятку сильніших регіональних команд.

Потерпілі на виробництві – переможці регіональних змагань приїхали позмагатися з 6 видів спорту: армспорту, бомбаскету, дартсу, настільного тенісу, шахів та шашок.

Організатор заходу: директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Акопян Валерій.

Почесними гостями спортивного свята стали: Семичастна Олена – Міністр соціальної політики АР Крим, Запорожець Петро – голова постійної комісії з соціальних питань, охорони здоров’я і справ ветеранів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Огньова Галина – заступник міського голови Алушти, Ольховець Григорій – заступник голови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Третьяков Дмитро – голова Ради Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців в сфері будівництва, проєктування та архітектури, Омельяненко Володимир – голова Всеукраїнської громадської організації «Спілка шахтарів-осіб з інвалідністю, потерпілих на виробництві та козацтва України», Хохлов Юрій – голова Координаційної ради шахтарських, інвалідських, ветеранських організацій України, Громов Володимир – заступник голови Всеукраїнської спілки громадських організацій «Спілка шахтарів-осіб з інвалідністю України», Верзун Григорій – заступник голови ФСТ «Спартак», заслужений працівник фізичної культури, заслужений тренер України.

В заході прийняло участь майже 300 команд з районів та міст України, понад 1500 учасників.

Також на адресу учасників та гостей спартакіади надішли вітання керівників держави – Президента України, Голови Верховної Ради України, Міністра соціальної політики України, які зачитав директор виконавчої дирекції Фонду Валерій Акопян.

У загальнокомандному заліку переможцем стала команда спортсменів з Луганської області, друге місце посіла команда з Київської області, на третьому місці – команда з АР Крим.

Команда Чернігівської області зайняла сьоме місце та увійшла у десятку сильніших регіональних команд.

Команду Чернігвської області представили: з армспорту – Роман Стрілець (Носівка), Віталій Соломеннік (Мена); з дартсу – Ніна Зуєва (Чернігів); з бомбаскету – Світлана Шевцова (Городня) і Олег Андрієвський (Прилуки); з настільного тенісу – Валентина Трухан (Борзнянський район) та Володимир Москаленко (Прилуки); з шахів – Борис Тютюнник (Ніжин); з шашок – Ігор Черв’яков (м.Чернігів)

Ніна Зуєва з міста Чернігова посіла почесне 3 місце і стала призером змагань з дарсту.

Старанно боролися за призові місця і могли стати призерами спартакіади з бомбаскету Світлана Шевцова (4 місце), з армреслінгу (вагова категорія до70 кг) Роман Стрілець (4 місце) та з шахів Ігор Черв’яков (5 місце).

Чернiгiвщина: події і коментарі + Фото

  Категорія: