У третій день чемпіонату світу знов лідирують українські паралімпійці

16 Лютого 2017 Друкувати цю новину

14 лютого, у День Святого Валентина, нашій національній паралімпійській збірній команді вдалось вибороти у біатлоні, індивідуальна гонка, - 7 високих нагород: 2 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі та з результатом у 24 високі нагороди, серед яких – 8 золотих, 9 срібних та 7 бронзових нагород вже третій день поспіль очолити турнірну таблицю чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, що проходить у німецькому місті Фінстерау #Finsterau2017

У третій день чемпіонату світу знов лідирують українські паралімпійці

Не зважаючи на свято, настрій не надто святковий, адже не все, що планувалось, вдалось здійснити. Проте це не привід для суму, адже сьогодні - чимало яскравих перемог! Так, у категорії сидячи чоловіки знову ж таки другим став Радь Тарас, який показав результат - 48:01.3

У категорії стоячи жінки вже вдруге стала першою Ляшенко Людмила (39:10.0), третя - Буй Ірина (43:53.1).

У чоловіків у цій же категорії сьогодні без нагород, проте це не означає, що вони настроєні здаватись - завтра у них усіх буде день реваншу.

У чоловіків з порушеннями зору другим сьогодні став Ковалевський Анатолій (гайд - Мукшин Олександр), який показав результат -41:55.2 , третє місце виборов Лук'яненко Віталій (гайд - Марчишак Іван) - 42:21.2.

Шишкова Оксана разом і гайдом Казаковим Віталієм, як попередньо і обіцяли, - вибороли золоту нагороду в біатлоні, індивідуальна гонка з результатом 38:26.6, Прилуцька Ольга з гайдом Івановим Володимиром з результатом 45:16.0 стали третіми.

15 лютого, у спортсменів - змішана та відкрита естафети у лижних гонках, що розпочнуться з 10 ранку за місцевим часом (з 11  - за київським). Вболіваймо активніше за українських паралімпійців! Слідкуйте та вболівайте також у Facebook - facebook.com. Нам усім важлива спільна українська перемога!

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук