Із набуттям інвалідності життя не закінчується, — адаптивний спортсмен

Із набуттям інвалідності життя не закінчується, — адаптивний спортсмен
21 Листопада 2017
Друкувати цю новину

Як проходять реабілітацію через спорт бійці, які отримали важкі поранення під час бойових дій і всупереч статусу людини з інвалідністю ведуть активний спосіб життя?

Розповідають засновник проєкту «Ігри героїв» Євген Коваль та адаптивний спортсмен Роман Линдов, який втратив кисть руки під час подій на Майдані.

19 грудня на арені Палацу Спорту відбудеться міжнародний турнір «Ігор героїв». Будуть змагання із кросфіту, стронгмену, силового фітнесу та стрільби — всі адаптивні види спорту, які не входять до паралімпійських видів спорту.

«Ми інтенсивно готуємось, тренуємось щодня, намагаємось працювати нечасто, але якісно — в кого як виходить. Думаємо, будемо готові до турніру. Враховуючи, що в Європі таких турнірів ніхто ніколи не проводив, то рівень будемо оцінювати вже постфактум», — говорить Роман Линдов.

 «Взагалі хлопці націлені на перемогу і в командних змаганнях, і в індивідуальних заліках також», — додав Євген Коваль.

Щодо того, що було найважчим у період реабілітації, Роман Линдов зазначає, що це подолання психологічного бар’єру та усвідомлення того, що життя не закінчується із набуттям інвалідності:

«Думаю, найважче — це перемогти себе та психологічно зрозуміти, що життя не закінчується. Це найважче. Все інше — це лише бажання».

Слухайте повну версію розмови в доданому звуковому файлі.

Громадське радіо

  Категорія: