З липня у Львові діє Програма реабілітації осіб, які перенесли інсульт

20 Липня 2015 Друкувати цю новину

Інсульт — хвороба виліковна, головне — швидко звернутися за допомогоюУ червні цього року ухвалою сесії Львівської міської ради від 19.06.2015 № 4775 було затверджено Програму реабілітації осіб, які перенесли інсульт, на 2015-2016 роки. Прийняття цієї ухвали, що вступила в дію з 1 липня, дозволить якісно покращити соціальний захист мешканців міста, які перенесли інсульт, шляхом надання їм відповідних реабілітаційних послуг, спрямованих на допомогу у відновленні та компенсації порушених або втрачених функцій організму для досягнення і підтримання соціальної та матеріальної незалежності, трудової адаптації та інтеграції в суспільство.

Перш за все, завданням Програми є забезпечення загального оздоровлення організму, поліпшення функцій органів і систем, порушених хворобою, розвиток і закріплення моторних навичок і вольових якостей і, як результат, забезпечення стабільного рівня фізичного, соматичного та психічного стану осіб, які перенесли інсульт.

У межах реалізації програми, особі, яка перенесла інсульт, надаються реабілітаційні послуги. Надання таких послуг буде здійснювати Львівський міжрегіональний центр соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації осіб з інвалідністю у спеціально обладнаних приміщеннях (м. Львів, вул. Хуторівка, 38).

Для осіб, яким встановлена інвалідність, в тому числі діти-інваліди, реабілітація здійснюється, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 80 «Про затвердження Порядку надання людини з інвалідністюм та дітям-людини з інвалідністюм реабілітаційних послуг».

Для участі у Програмі особа, яка перенесла інсульт, або її законний представник, письмово звертається за зареєстрованим місцем проживання до відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики та подає такі документи:

  • Заяву про надання реабілітаційних послуг, у якій заявник обов’язково повинен зазначити про згоду на обробку його персональних даних у частині перевірки наявності/відсутності у заявника інвалідності.
  • Висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про необхідність надання реабілітаційних послуг (зокрема, проведення реабілітації за допомогою гідрокінезотерапії).
  • Паспорт або інший документ, що посвідчує особу.
  • Документ, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (паспорт – для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).

Важливо: умовою зарахування особи до Програми є відсутність в особи інвалідності.

За консультаціями та для подання заяви на надання реабілітаційних послуг слід звертатись у відділи соціального захисту:

Галицький: тел.:  261-44-50 (вул. Ф. Ліста, 5)
Личаківський: тел.:  235-71-62 (вул. Театральна, 10)
Залізничний: тел.:  295-82-28 (вул. І. Виговського, 34)
Франківський: тел.:  237-50-81 (вул. Генерала Т. Чупринки, 85)
Шевченківський: тел.:  252-28-40 (вул. В. Липинського, 11)
Сихівський: тел.:  254-64-80
 (просп. Червоної Калини, 66)
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.