29 листопада 2019 року в приміщенні театру «Будинок клоунів» (вул. Ольгіївська, 23) пройшов III міжнародний фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Рандеву у мами».
Фестиваль творчості людей з інвалідністю «Рандеву у Мами» проводиться щорічно до Всесвітнього дня людей з інвалідністю.
У фестивалі взяли участь люди з інвалідністю і не тільки, які займаються творчістю в різних жанрах (поезія, вокал, інструментальне виконання, оригінальні жанри, хореографія) з 15 регіонів України, а також зарубіжні гості з Литви, Білорусь и Молдова.
Мета фестивалю – стимулювання розвитку художньої творчості людей з інвалідністю, створення комплексної системи їх соціокультурної реабілітації з використанням засобів культури і мистецтва; популяризація позитивного іміджу людей з інвалідністю в громадській думці і активна їх інтеграція в усіх напрямках життя суспільства. У програмі фестивалю було 83 номера, участь взяли 120 учасників.
Організатор фестивалю – Одеська міська благодійна організація допомоги дітям з синдромом Дауна «Сонячні діти» за підтримки департаментів праці та соціальної політики, культури та туризму Одеської міської ради.
Оксана Зятькова