ЛМР реорганізувала центр “Джерело” та ліквідувала низку соціальних установ

ЛМР реорганізувала центр “Джерело” та ліквідувала низку соціальних установ
22 Листопада 2022
Друкувати цю новину

Львівська міська рада реорганізувала міський центр реабілітації “Джерело” та приєднала до нього ще чотири соціальні установи, припинивши їхнє самостійне існування

Про це свідчить проєкт ухвали, оприлюднений 15 листопада на інформаційному порталі ЛМР, передає “Еспресо.Захід“.

Як зазначається в документі, Львівський міський центр реабілітації “Джерело” став міським центром реабілітації та соціальних послуг. Також міська рада вирішила ліквідували чотири комунальні установи, які надають соціальні послуги, та приєднати їх до “Джерела”. Йдеться про Львівський міський центр соціальних служб, комунальний заклад “Соціальний готель”, центр обліку та нічного перебування бездомних осіб та міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

У ЛМР таке рішення пояснюють потребою в ефективному наданні послуг мешканцям та потребою оптимізації соціальних закладів. Це передбачає надалі диверсифікацію джерел фінансування центру, підвищення доступні соціальних послуг для населення та максимальну прозорість. Також у реорганізованому “Джерелі” планують збільшити сучасні інтегровані послуги та кількість працівників.

Реорганізацію мають провести впродовж двох місяців з дня опублікування повідомлення.

  • Нагадаємо, у центрі “Джерело” мають намір відкрити міський будинок підтриманого проживання для дорослих людей з інвалідністю, які втратили батьків чи опікунів, або прагнуть проживати окремо від них.

  Категорія: