Дух Нації продовжує соціально-спортивний проєкт “Людина з інвалідністю – рівний член суспільства”. Цього разу для людей з інвалідністю будуть проводити мастер-класи з самооборони. Головне завдання соціального проєкту – дати можливість людям з інвалідністю розвиватись у різних напрямках. Вже цієї суботи, ми навчимо людей з інвалідністю захищати себе.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати перше теоретичне та практичне заняття з самооборони для людей з інвалідністю в місті Київ. Майстер-клас буде проводити досвідчений тренер-інструктор. Кожен зможе отримати цінні та корисні знання.
Місце проведення: м. Київ, Дарницький район, Парк Партизанської Слави, амфітеатр (неподалік оглядового колеса) Час проведення: 10:00, 25.08 субота Телефон: (063) 234-21-45