Більше 100 інвалідних колясок та інших засобів пересування українці Канади передадуть пораненим і дітям з особливими потребами

Більше 100 інвалідних колясок та інших засобів пересування українці Канади передадуть пораненим і дітям з особливими потребами
11 Грудня 2015
Друкувати цю новину

Вже вкотре громада українців Канади надає допомогу людям з особливими потребами в Україні. Цього разу до Львова приїхав контейнер з інвалідними візками та іншим реабілітаційним обладнанням. Гуманітарний вантаж з Канади завтра, 11 грудня, об 11.30 год. передадуть Навчально-реабілітаційному центру «Джерело», проспект Червоної Калини 86а.

Контейнер з гуманітарною допомогою був подарований і відправлений організаціями: Конгрес Українців Канади – Відділення Торонто і комітет Євромайдан Канада. Комплект поставки містить більше 100 інвалідних колясок та інших засобів пересування, щоб допомогти пораненим, які потребують додаткових засобів пересування. Також вантаж включає обладнання, призначене для молоді та дітей з особливими потребами.

 

Направлена допомога буде поширюватися серед 4 одержувачів, у тому числі: Навчально-реабілітаційний центр «Джерело», Львівський військовий госпіталь, Шпиталь ім. Шептицького та Червоний Хрест м. Суми. За останніх півроку українська громада Торонто вже відправила до України 3 контейнери медичного та реабілітаційного обладнання.

Контактна особа: Наталя Сіреджук, прес-секретар Центру, тел. 067 774 69 20.

Львівська міська рада

  Категорія: