Анкета для ІТ компаній щодо працевлаштування людей з інвалідністю

Анкета для ІТ компаній щодо працевлаштування людей з інвалідністю
26 Березня 2015
Друкувати цю новину

c07fb68b1218deb17797e25b7e16466aФонд Східна Європа в партнерстві з Благодійним фондом розвитку комп’ютерних та інформаційних технологій для осіб з інвалідністю «АІК» реалізує проєкт «Кожен має право на працю: партнерство для покращення можливостей працевлаштування людей з інвалідністю». Проєкт виконується за фінансової підтримки британської благодійної організації «Всесвітня єврейська допомога» (WorldJewish Relief).

Метою дворічного проєкту є сприяння працевлаштуванню в сфері інформаційних технологій та покращенню матеріальних можливостей людей з особливими потребами. Основний фокус проєкту зосереджено на таких потребах беніцифіарів, як: брак можливостей для дистанційної освіти, упередження з боку роботодавців, необхідність підвищення якості та спектру надання послуг з працевлаштування для людей з інвалідністю серед організацій та державних інституцій, що опікуються людьми з особливими потребами.

В рамках проєкту було розроблено дистанційні курси з таких ІТ спеціальностей, як: комп’ютерна грамотність, HTMLCSS, Python, PHP, SQLite, Java SE. Пілотна група з 90 людей з особливими потребами зі всієї України вже розпочала навчання.

Ми розуміємо, що навчання пілотної групи – це лише частина успіху. Нам важливо збільшити шанси людей з інвалідністю знайти гідну роботу. Тому ми залучаємо до співпраці як державні інституції, що опікуються людьми з особливими потребами, так і компанії, які потенційно можуть працевлаштовувати нашу цільову групу.

Зараз нам вкрай важливо почути думку роботодавців ІТ сфери, щоб оцінити зацікавленість роботодавців у працевлаштуванні людей з особливими потребами, існуючі перепони та стереотипи, та краще зрозуміти, на які саме аспекти нам варто звернути увагу в рамках нашого проєкту.

Будемо щиро вдячні за заповнення даної анкети до 2 квітня 2015 р. Анкета знаходиться за посиланням: http://goo.gl/forms/ZCpW9hChCI.

Цим Ви допоможете нам у реалізації проєкту та у створенні рівних можливостей для працевлаштування людей з особливими потребами.

Детальніше про проєкт за посиланням: http://bit.ly/1IoYzjG.

Ресурсний центр ГУРТ

  Категорія: