На Ужгородщині стартував ЧУ з футболу серед спортсменів-осіб з інвалідністю

3 Квітня 2015
Друкувати цю новину

s419x0-news-1583191640На Ужгородщині, на футбольному майданчику «Камелот», розпочались змагання Чемпіонату України з футболу серед спортсменів-осіб з інвалідністю з вадами слуху та мови (Зона Б).

3 квітня, на урочистому відкритті змагань були присутні начальник обласного центру фізкультури «Інваспорт» Андрій Чегіль, голова обласного осередку спортивної федерації глухих Роман Герій та голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран.

Іван Петрович побажав учасникам змагань найкращих спортивних результатів та подарував футбольні м’ячі.

Турнір, в якому беруть участь Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Волинська та Закарпатська області, завершиться 5 квітня.

У перших матчах Групи А зустрілись Івано-Франківська та Львівська області. Матч завершився на користь івано-франківців з рахунком 5:1.

У матчах групи Б гравці Тернопільщини перемогли волинян з рахунком 8:1.

Наступні матчі відбудуться 4 квітня. У Групі А зустрінуться команди Львівської та Рівненської областей. А у групі Б закарпатці поборяться із гравцями Волинської області.

У заключний день Чемпіонату, 5 квітня, у матчах Групи А команда Івано-Франківської області зійдуться з Рівненською. У Групі Б тернопільці змагатимуться із командою закарпатців, – повідомляє прес-служба ФФЗ.

Заголовок

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар