Національна паралімпійська збірна команда сьогодні додала в скарбничку України срібну нагороду. Відтак, у підсумку українських паралімпійців у другий змагальний тень в Токіо – 9 медалей: 1 золота, 6 срібних та 2 бронзові нагороди. Срібну нагороду для України виброла Єлизавета Мерешко у плаванні на дистанції 200 м комплексним плаванням.
Це її перше “срібло” Паралімпійських ігор та друга медаль на Паралімпіаді-2020. І водночас, – дев’ята медаль національної паралімпійської збірної команди України на Паралімпіаді в Токіо!
Сьогодні також відбулась перемога голбольної чоловічої команди – з рахунком 11: 5 українці перемогли команду Німеччини.
Ну а завтра нас чекає гарячий день! 27.08.2021 року, саме у третій змагальний день XVІ літніх Паралімпійських ігор Токіо – 2020 нашу команду буде представлено у 10 видах спорту із 15 можливих. Українські спортсмени змагатимуться за 23 комплекти нагород із 45 можливих з них:
Для х спортсменів з легкої атлетики Кобзар Наталії, Терех Аліни та Загребельного Владислава 27 серпня відбудеться ранкова сесія об 11-30 – попередні забіги на дистанції 100 та 200 м відповідно у класі Т37. У разі вдалих виступів у попередніх забігах наші спортсмени мають шанс брати участь у фіналах, які відбудуться о 19-16.
Вболіваємо за кожного із спортсменів! Ваша підтримка – наша перемога!
Джерело https://paralympic.org.ua/ua/news/u-drugij-den-zmagan-v-Tokyo-paralimpijci-viboroli-sriblo