Попов візьме в «заручники» бюджетників, відбере гроші у пенсіонерів та сиріт

21 Серпня 2013 Друкувати цю новину

Попов візьме в «заручники» бюджетників, відбере гроші у пенсіонерів та сирітКиївська міська рада, обрана на позачергових виборах 2008 року, втратила свої повноваження. Тому засідання 19 серпня буде нелегітимним, а рішення, прийняті на ньому – незаконними.

Залучення начебто на «підтримку» сесії Київради смотрящим Януковича по Києву Поповим вчителів, медиків, комунальників та інших працівників держустанов – це продовження цинічної практики влади, коли, заради досягнення своїх корисливих, вузько політичних цілей, вона бере в «заручники» бюджетників, намагаючись зіштовхнути їх з опозицією та іншими категоріями населення, і тим самим штучно влаштувати громадське протистояння.

Кошти, які підуть на надбавки лікарям та вчителям, – не з держбюджету, а перезподілені та відібрані у соціальної програми «Турбота. Назустріч киянам», на яку у 2013 році виділено майже 500 мільйонів гривень.

Тобто, замість того, аби вибити з Азарова мільярди, заборговані столиці державним бюджетом, Попов йде шляхом найменшого спротиву, забираючи більшу частину грошей, які передбачені «Турботою...» для надання адресної допомоги пенсіонерам, для допомоги дітям-сиротам, для забезпечення осіб з інвалідністю протезами, для виплат на поховання, санаторно-курортне оздоровлення ветеранів війни та дітей-осіб з інвалідністю, безкоштовне харчування малозабезпечених і т.д.

По суті, кошти будуть вийняті з кишені одних бідних і перекладені в кишені інших.

Таке ставлення столичної влади до малозабезпечених киян виглядає кричуще несправедливим на фоні зростаючих бюджетних витрат на утримання президента, уряду, прокуратури, судів, силових органів, а також масових крадіжок державних коштів під час корупційних оборудок з держзакупівлями. Так, Служба безпеки України встановила, що через корупційні оборудки у сфері держзакупівель чиновники розкрадають щорічно з держбюджету від 35 до 55 млрд. грн.

Ось звідки необхідно взяти гроші на потреби малозабезпечених не лише в Києві, а і по всій Україні. Достатньо навести такі дані:

  • витрати на Генпрокуратуру у 2013 році порівняно з 2012-м збільшились на 20,7% - з 2,65 мільярда гривень до 3,2 млрд.
  • за три роки президентства Януковича, витрати на президента, уряд та Верховну Раду збільшились на 35 млрд. грн.;
  • утримання президента та його адміністрації у 2013 році обійдеться українцям у 1,3 млрд. грн., тобто приблизно від 3 до 3,5 млн. грн. на день.

Це майже стільки, скільки було витрачено з бюджету на утримання Януковича з 2010 по 2012 рік – 1,42 млрд. грн.

3 липня 2013 року Кабмін на закритій частині свого засідання додатково виділив:

  • 30 млн. грн. для ДУСі;
  • 70 млн. – аеропорту «Бориспіль» на добудову VIP-терміналу для офіційних делегацій;
  • 60 млн. – на розширення Паркової дороги в Києві, де будується вертолітний майданчик для Януковича;
  • 64 млн. грн. – для МВС.

uainfo.org

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук