У Полтаві протестували та планують впроваджувати мобільний голосовий додаток, який допоможе пасажирам з порушеннями зору пересуватися в тролейбусах і автобусах.
Про це на своїй Facebook-сторінці написав заступник міського голови Олексій Чепурко.
“Нещодавно протестували ще одну новацію для людей з інвалідністю. Запроваджуємо мобільний голосовий додаток, який допоможе пасажирам з порушеннями зору пересуватися в тролейбусах і автобусах”, – йдеться у повідомленні.
Мобільний голосовий додаток допоможе:
“Інновацію вже протестували. Як завжди намагаємося, «не робити для вас без вас». Передчуваючи питання, заздалегідь скажу: так, люди з порушеннями зору мають безкоштовні смартфони за державною програмою”, – додав Олексій Чепурко.
Завантажити додаток зможе кожен охочий у магазині додатків Google Play.
Новини Полтавщини