У м. Хмельницькому відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль творчості дітей з обмеженими можливостями «Сяйво дитинства», де брали участь діти з різними вадами з усіх куточків України.
Івано-Франківську область представляли учасники від обласної асоціації осіб з інвалідністю ВОІ СОІУ на чолі з головою організації Гринів Ганною Василівною в різних номінаціях:
Команду з Івано-Франкіщини відзначили, як одну з найкращих і найсильніших . Учасники нагороджені Дипломами лауреата Всеукраїнського фестивалю творчості дітей з обмеженими можливостями та подарунками.
Крім того дітки брали активну участь у майстер-класах з декоративно-прикладного мистецтва.
А дякуючи організаторам фестивалю всі присутні мали можливість відвідати екскурсійний тур до Меджибузької фортеці та Свято – Преображенського Головчинецького жіночого монастиря. Дали благодійний концерт для вихованців Меджибізького спеціалізованого будинку-інтернату. Також для діток – учасників була організована святково-розважальна програма з казковими героями.
Дні проведені у Хмельницькому були справжнім святом і принесли велике задоволення дітям. Вони отримали багато корисного і приємного спілкування з новими друзями, продемонстрували свої творчі здібності, набули корисних навичок для подальшої творчості і мали чудові умови для змістовного відпочинку та оздоровлення.
Обласною державною адміністрацією делегацією з Івано-Франківська був безкоштовно виділений комфортабельний автобус, який доставив учасників у місто Хмельницький, де відбувався цей чудовий захід.
Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю