2 квітня доволі успішно для національної паралімпійської збірної команди з дзюдо завершився міжнародний турнір з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору, що з 29 березня 2019 року проходив у м. Гайдельберг (Німеччина). Наші дзюдоїсти, борючись за високі нагороди міжнародного турніру з представниками 15 країн світу (115 спортсменів) завоювали 5 золотих, 1 срібну та 1 бронзову медалі, при чому, майже всі нагороди, окрім 1 золота, вибороли представники Рівненської області. Традиційно команду підтримували офіційний технологічний партнер компанія lifecell та компанія Воля.
Вітаємо усіх спортсменів та головного тренера національної збірної команди – Заслуженого тренера України Михайла Романкевича з таким яскравим результатом. Рівне “рулить”! І звісно, Запоріжжя теж 🙂 Бажаємо усім нових перемог на шляху до Токіо-2020!
Прес-служба НКСІУ