23 – 24 травня 2018 р. в м. Черкаси відбудеться семінар-тренінг на тему: «Моніторинг та адвокація забезпечення безперешкодного доступу до виборчих дільниць для людей з інвалідністю» у Черкаській області. Організаторами заходу виступають ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ), Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) спільно з Черкаським обласним громадським об’єднанням «Життя без бар’єрів».
Метою заходу є поширення та подальше впровадження методології моніторингу доступності виборчих дільниць та адвокатування включення людей з інвалідністю до виборчих процесів.
В семінарі заплановано участь представників Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міської ради, керівників, лідерів і фахівців Всеукраїнських громадських організацій людей з інвалідністю, громадських організацій Черкаської області, та ін.
Захід відбудеться в конференц-залі готелю “Оптіма” (адреса: м. Черкаси, вул. вул. Лазарєва, 6/ бульвар Шевченка).
Початок реєстрації учасників о 10:30, семінар-тренінг починається об 11:00.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Валяєва Леся Вікторівна – (096) 320-10-35
Захід проводиться в рамках Всеукраїнської програми НАІУ “Створення в Україні безперешкодного доступу людей з інвалідністю до об’єктів житлового та громадського призначення”.