17-19 грудня 2017 року у м. Краматорськ (Донецька область) в рамках Міжнародного проєкту TEAM «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України буде проведено Семінар із соціального підприємництва «АЛГОРИТМИ УСПІХУ» приватним підприємцям – про тонкощі законодавства для успішного ведення бізнесу.
Програмою семінару планується розглянути теми, які будуть цікаві як для новачків у веденні власної справи, так і для досвідчених підприємців.
А саме:
Семінар передбачає використання різних форм проведення навчального процесу: лекційні та презентаційні матеріали, ділові ігри та практичні вправи для закріплення матеріалу.
Місце проведення: м. Краматорськ, вул. Машинобудівників, 32,конференц-зал ДМЦПРІ
Контакти проєкту: Донецька область, м. Краматорськ, тел.(050) 911-38-34, e–mail:linelifedooi@ukr.net