30.07-02.08.2017 р. Орієнтування в просторі та скандинавська ходьба, як засоби соціалізації та інтеграції осіб з інвалідністю по зору в сучасне суспільство

7 Липня 2017 Друкувати цю новину

ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) спільно з Івано-Франківською громадською організацією жінок з інвалідністю «Біла тростина» запрошують  взяти участь у всеукраїнському навчально - практичному семінарі «Орієнтування в просторі та скандинавська ходьба, як засоби соціалізації та інтеграції осіб з інвалідністю по зору в сучасне суспільство», який відбудеться з 30 липня по 02 серпня 2017 року на базі Вілла «Парламент Яблуниця» (адреса: с. Яблуниця, Надвірнянський район, Івано-Франківська область).

Під час проведення заходу учасники ознайомляться з новітніми засобами просторового орієнтування, а саме невізуальною доступністю сенсорних приладів на базі систем Android, Ios symbian та супутникової навігації за допомогою програм loadstone, osmand, dotwalker, та інших програм для осіб з порушенням зору. Перспективами розвитку та способами втілення, тактильним відчуттям у вільному просторі, нормативно-правовим регулюванням індивідуальної мобільності незрячих та слабозорих осіб, скандинавською ходьбою, як засобами соціалізації та реабілітації. Також учасники зможуть взяти участь у практичних заняттях з проходження маршрутів в гірській місцевості невеликими групами та отримати навички особливостей методики просторового орієнтування із застосуванням тактильних тростин, навігатора loadstone, Османд, dotwalker, рельєфно-графічних карт-схем, Адаптації методики скандинавської ходьби для осіб з порушенням зору.

Крім того, на семінарі будуть розглянуті методи усунення страхів в просторовій орієнтації для незрячих людей, ЛФК для відновлення вестибулярного апарату, перспективи забезпечення прав людей з інвалідністю в умовах децентралізації влади, різновиди та підбір тактильних тростин та ознайомлення з головними аспектами застосування собак-поводирів в Україні.

В разі зацікавленості взяти участь у семінарі, просимо заповнити та направити анкету-заявку не пізніше 15:00 год. 12 липня 2017 року на електронні адреси: gogilchin_maria@ukr.net та office-naiu@ukr.net

Про підтвердження участі у заході буде повідомлено.  

Завантажити анкету можна тут.

За додатковою інформацією звертатися:

  • Гогільчин Марія Степанівна - (0342)52-92-88; 097-216-53-24 (голова Громадської організації жінок з інвалідністю «Біла тростина», м. Івано-Франківськ);
  • Гриб Олена Вікторівна, Фадєєв Олександр Григорович (044)279-61-82 (Секретаріат НАІУ,  м. Київ).

Організатори забезпечують зустріч учасників, харчування, компенсують вартість проїзних квитків, за умови наявності оригіналів проїзних документів відповідно до норм визначених законодавством, а саме:

  • оригіналів проїзних документів,
  • копії паспорту (1, 2, 10, 11 стор.),
  • копії ідентифікаційного коду,
  • копії пенсійного посвідчення (в разі наявності).

УВАГА! Нагадуємо, що НАІУ проводить оплату послуг з проживання, харчування та відшкодовує вартість проїзду учасників відповідно до Інструкції про службові відрядження, а саме:

Витрати на проїзд (у тому числі бронювання транспортних квитків) до місця відрядження (проведення заходу) і назад відшкодовуються в розмірі вартості проїзду залізничним, водним і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі).

До вартості проїзду не може входити «оплата чаю/кави».

У разі користування послугами фізичної особи-підприємця (маршрутне таксі), необхідно надати копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності, а також копію свідоцтва про сплату єдиного податку.

Звертаємо увагу на те, що дати прибуття та вибуття на квитках мають співпадати з датами проведення заходу.

З метою підтвердження правомірності надання пільги щодо сплати туристичного збору необхідно мати копії документів, що підтверджують належність особи до пільгової категорії (особи, які прибули у відрядження – копія наказу про відрядження, інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей-осіб з інвалідністю (не більше одного супроводжуючого) – копія пенсійного посвідчення; ветерани війни; учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – копія посвідчення.

В разі відсутності вищезазначеного, особа самостійно сплачує туристичний збір.

Прохання до учасників з інвалідністю по зору мати з собою індивідуальні тактильні тростини.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук