Ні для кого не секрет, що серед перекладачів жестової мови переважна більшість — жінки. Тому й не дивно, що напередодні Міжнародного жіночого дня у приміщенні Чернігівського ОБК УТОГ відбувся четвертий конкурс серед представниць цієї професії, в якому взяли участь 5 чарівних жінок:
Перед початком конкурсу ведучі цього святкового заходу привітали всіх присутніх жінок з найпрекраснішим святом весни. Атмосфера у залі була теплою, глядачі дружними оплесками зустрічали вихід на сцену кожної учасниці.
Виступи перекладачів оцінювало журі у складі Т.В. Марченко — перекладача-дактилолога вищої категорії, Т.В. Бистревської — директора Чернігівського ОБК УТОГ та В.А. Шуби — активіста ОБК УТОГ.
Оцінка виступів проводилась за 5-бальною системою, а програма конкурсу передбачала п’ять етапів:
З обов’язковою частиною програми перекладачі-дактилологи справилися швидко, а потім перейшли до довільної програми, де вони декламували вірші та співали пісні у жестовому виконанні.
Присутні в залі з великою цікавістю слідкували за кожним етапом конкурсної програми, який демонструвався також на великому екрані, й оплесками підтримували кожну учасницю.
Коли журі вийшло на нараду для ухвалення свого рішення, глядачам та учасницям цього заходу колектив народного самодіяльного театру естради «Сузір’я» Чернігівського ОБК УТОГ подарував святкову концертну програму.
Церемонія закриття четвертого обласного конкурсу перекладачів жестової мови відбулася урочисто й зворушливо. Голова журі оголосила ім’я переможниці — Тетяни Володимирівни Власкіної, перекладача-дактилолога Чернігівської обласної організації УТОГ.
Під бурхливі оплески глядачів усі учасниці отримали дипломи за участь, цінні подарунки та квіти.
Дякуємо всім перекладачам жестової мови Чернігівщини за сміливість, професіоналізм і любов до своєї унікальної професії!
Нехай руки ваші не знають утоми, дорогі наші перекладачі!
Інформація Чернігівської облорганізації УТОГ
Наше життя