Бердичівський Союз осіб з інвалідністю отримав благодійну допомогу від мецената Петра Залізного

29 Березня 2013
Друкувати цю новину

Допомагати людям – то є найпочесніша професія, обравши яку вже не маєш права відстутипи назад. Адже у тебе вірять і розраховують на тебе десятки людей. Це добре розуміє Президент благодійної організації міста Бердичева «Відкрите серце» Петро Залізний, який не дивлячись на нестабільну економічну ситуацію в країні та важкі умови життя, не припиняє свою роботу, направлену на допомогу людям, які цього потребують. І ось днями він знову завітав до Бердичівського Союзу осіб з інвалідністю.

Слід зазначити, що тут Петра Залізного завжди раді бачити, адже його допомога неоціненна. Навіть цього разу Президент благодійної організації «Відкрите серце» не приїхав з порожніми руками – з автомобіля потрохи почали вигружати лікарські засоби, які меценат привіз з собою на потреби Союзу осіб з інвалідністю. Ці ліки коштують зовсім недешево, тож для осіб з інвалідністю міста Бердичева це – неоціненна допомога, адже загальна вартість подарованних медикаментів становить більше ста тисяч гривень. 

Серед подарованніх ліків – більше десятка різноманітних медичних препаратів, серед яких є противірусні засоби, ліки для зниження артерального тиску, знеболюючі засоби. Всі ці лікувальні препарати мають діючий термін придатності (без просрочок) і будуть безкоштовно роповсюджуватися серед жителів міста Бердичева, які мають інвалідне посвідчення при предїявлені ними всіх відповідних документів. 

Іван ФЕДОРОВ

БЕРДИЧІВ ДІЛОВИЙ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар