У п’ятницю 2 грудня о 19 годині в театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться великий благодійний концерт «ДЖЕРЕЛО СКЛИКАЄ ДРУЗІВ». Організатор – Навчально-реабілітаційний центр «Джерело».
Проводити великі атмосферні концерти на підтримку «Джерела» вже стало доброю традицією. Цього року на підтримку діяльності Центру виступатимуть: чоловіча хорова капелла «Дударик», Оксана Муха, вокальна формація «Піккардійська Терція», артисти театру Курбаса та інші виконавці.
Мета благодійного заходу – збір коштів на функціонування навчальних та реабілітаційних програм центру «Джерело», які щоденно відвідують 110 дітей з інвалідністю дошкільного та шкільного віку.
Для тих, хто готовий підтримати, але не може бути присутнім на концерті, організатори пропонують викупити квитки для дітей з інтернату.
Квитки можна придбати за благодійні внески в розмірі від 100 до 400 грн безпосередньо у центрі «Джерело», звернутись за телефоном: 097 837 21 51, або на Gastroli.ua. https://gastroli.ua/en/events/dzherelo-sklikaye-druz-v#.WCww8fRl2Am
Довідка
Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» заснований в 1993 році, з ініціативи батьків дітей з інвалідністю та волонтерів з Канади. За 23 роки роботи Центру допомогу отримали близько 5 000 дітей та молоді віком від кількох тижнів до 35 років. Сьогодні тут щодня займаються 150 дітей та молоді, 200 родин в місяць отримують консультаційний супровід та реабілітаційні послуги, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку.
Всі послуги Центру – безкоштовні.
Центр «Джерело» частково фінансується з комунального бюджету міста Львова та здебільшого з благодійних надходжень.
Слідкуйте за новинами на сайті центру «Джерело» та сторінках Центру в соцмережах:
http://www.dzherelocentre.org.ua/
https://www.facebook.com/events/1787923728159740/
Контактна особа для ЗМІ:
керівник відділу соціальних проєктів та розвитку НРЦ «Джерело»
Наталя Сіреджук 0677746920
Навчально-реабілітаційний центр “Джерело”