В Ужгородському центрі для осіб з інвалідністю провели суботник

5 Квітня 2016 Друкувати цю новину

У суботу 2 квітня відбувся суботник по прибиранню території майбутнього спортивно-реабілітаційного центру осіб з інвалідністю та учасників АТО в місті Ужгороді.

В Ужгородському центрі для осіб з інвалідністю провели суботник

Нагадаємо, що рішенням Ужгородської міської ради півтора роки тому 5 вересня 2014 року Закарпатському обласному осередку української федерації спорту осіб з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату було передано комплекс приміщень колишньої котельні за адресою вул. Ф.Тіхого, 13 «Б».

Ідея створення подібного спортивно-реабілітаційного центру виникла ще 4 роки тому у голови осередку Лизанця Олександра.

Подібний суботник по розчистці вкрай захаращеної і занедбаної території колишньої котельні проводиться вже восьмий раз. Ініціював проведення суботника голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту осіб з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець. До участі у суботнику також долучились члени Закарпатського обласного осередку української федерації спорту осіб з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату, члени громадських організацій «Пам'ять Європи» та «Милосердя заради майбутнього».

Завданням суботника була розчистка приміщень колишньої котельні від будівельного сміття та проведення земельних робіт для прокладання водопровідних труб. За один день зусиллями активістів вдалось повністю очистити два приміщення від будівельного сміття та прокопати десятиметрову траншею глибиною понад 50 сантиметрів.

За допомогу в організації цього суботника варто подякувати Генеральному директору ТОВ «Ядзакі Україна» Мілошу Босаку.

Всі хто бажає надати грошову допомогу на створення спортивно-реабілітаційного центру осіб з інвалідністю в місті Ужгороді можуть перерахувати кошти на рахунок в ПАТ КБ Приватбанк п/р 26004053909822, код ЄДРПОУ 37231258, МФО 312378.

Заголовок

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.