28-31 липня 2014 р. у м. Вінниця пройде Форум батьків, які виховують дітей з інвалідністю

28-31 липня 2014 р. у м. Вінниця  пройде Форум батьків, які виховують дітей з інвалідністю
8 Липня 2014
Друкувати цю новину

28-31 липня 2014 р. у м. Вінниця пройде Форум батьків, які виховують дітей з інвалідністю.

Організаторами заходу виступили: Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України», Міжнародна організація SOFT Tulip та Вінницька обласна громадська організація Асоціація захисту та допомоги людини з інвалідністюм «Відкриті серця».

Завдання:

  • Сприяння активізації загальнонаціонального громадського руху батьків, які виховують дітей з інвалідністю в Україні, узгодження та консолідація їх дій, спрямованих на соціальну адаптацію родин та їх інтеграцію у суспільне життя.
  • Підвищення спроможності батьківських об’єднань у представленні інтересів батьків, дітей та молоді з інвалідністю.
  • Пошук нових лідерів серед громадського руху батьків.
  • Стратегічне планування кампанії адвокасі (представлення інтересів) в Україні.
  • Планування міжнародної співпраці.

На захід запрошено: лідери громадських організацій та неформальних груп батьків дітей з інвалідністю України; представники організацій батьків Голландії; активні батьки дітей з різними видами інвалідності зі всіх регіонів України; діти та молодь з інвалідністю (організатори надають право батькам прибути на Форум разом з дітьми в разі такої потреби); а також фахівці та волонтери (для організації дозвілля та денної зайнятості для дітей, на час перебування батьків на Форумі).

Всього очікується 150 учасників (120 батьків та дітей з України та Голландії, 10 представників громадських організацій людей з інвалідністю, 20 фахівців та волонтерів).

За додатковою інформацією звертайтесь до Секретаріату НАІУ. Контактна особа – Фадєєв Олександр Григорович (044) 279-61-74; 279-61-82. Заявку на участь направляти до Секретаріату НАІУ на адресу office@naiu.org.ua

У заявці важливо зазначити:

  • Чому вважаєте за необхідне взяти участь у Форумі?
  • Який маєте досвід у громадській діяльності?
  • Яким досвідом розбудови громадського руху батьків готові поділитись з іншими?
  • Вказати потребу у перебуванні на Форумі разом з дитиною, уточнити вік дитини та специфіку інвалідності.

Кількість учасників Форуму обмежена, тому організатори залишають за собою право конкурсного відбору учасників. Про підтвердження участі Вас буде повідомлено.

  Категорія: