ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» спільно з Волинським обласним Фондом «Зір» та Волинською обласною організацією «УТОС» 23 – 25 жовтня 2013 р. в м. Луцьк проведуть VІІ Міжнародну науково-практичну конференцію “СУЧАСНИЙ СВІТ І НЕЗРЯЧІ: доступність та інклюзія – нова якість життя.
Захід відбудеться в рамках Всеукраїнської програми “Через освіту до соціальної інтеграції”.
Початок реєстрації учасників 23 жовтня о 12:00 в готелі «Профспілковий» та 24 жовтня о 08:45 в Сесійній залі Волинської обласної ради. Відкриття конференції 24 жовтня о 10:00.