У цей тяжкий воєнний час хочеться сказати усім жінкам, які мають онкологічний діагноз, не треба здаватись, продовжуйте боротись.
“Рак” не може чекати закінчення війни. Іноді шлях до одужання надзвичайно довгий і тяжкий, але зупинятися не можна, необхідно робити усе за ради життя.
Членкині ВГООІ “Амазонки-Разом проти раку” спільно з ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» бажають усім одужання, сил та довічної ремісії.
Сьогодні дуже вражають люди, які зазнавши тяжких випробувань у ці тяжкі місяці продовжують боротьбу з хворобою і залишаються сильними духом. Але, також, у цей день, хочеться звернути увагу здорових жінок на проблему РМЗ.
Дорогі жінки, приходьте на профілактичні обстеження.
Нам також здавалось, що онкологічні проблеми нас не зачеплять, це може бути будь у кого, але не у нас. На жаль, зараз ми розуміємо, що не має значення хто ти і звідки, хвороба може тебе наздогнати.
ПАМ’ЯТАЙТЕ! Діагностика на початкових стадіях рятує життя. Проходьте обстеження і живіть спокійно.
Ми однозначно переможемо, адже ми сильні духом, інших варіантів у нас просто немає. Війна, багато чому нас навчила і перш за все цінувати життя та здоров’я.