Проект розпорядження КМУ “Питання організації оздоровлення та відпочинку дітей з населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, у 2017 році”

16 Лютого 2017 Друкувати цю новину

До уваги громадських організацій.

До секретаріату Національної асамблеї людей з інвалідністю надійшов на розгляд проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Питання організації оздоровлення та відпочинку дітей з населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, у 2017 році", який погоджено без зауважень.

Проектом акта пропонується передбачити в,порядку виключення виділення безоплатних путівок до дитячих центрів „Артек” і „Молода гвардія” для оздоровлення дітей з населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на 2017 рік за бюджетною програмою КПКВК 2501450 „Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ „Артек” і ДІД „Молода гвардія”, та у разі загострення ситуації на лінії зіткнення дозволити Міністерству соціальної політики самостійно приймати рішення щодо виділення безоплатних путівок до дитячих центрів „Артек” і „Молода гвардія” для оздоровлення таких дітей протягом 2017 року. З повним текстом розпорядження ви можете ознайомитись за наступними посиланнями.

Проект розпорядження КМУ

  Категорія:
  1. Олексій
    Березень 13, 23:02 #1 Олексій

    Перед тим як щось обговорювати варто ознайомитись з положеннями про відпочинок та оздоровлення в цих закладах дітей з інвалідністю а саме з фізичними вадами. Розділ 3 пункт 2 говорить що на оздоровлення приймаються діти-інваліди здатні до самообслуговування http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0339-16 то про що ми говоримо? Наши діти з фізичними вадами відвідують школи, садочки, займаються паралімпійським спортом а відпочивати з однолітками їм зась? В Артек теж саме http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0473-16 То може почнемо з цього.

    Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.