УВАГА! Закінчується набір учасників на бізнес-тренінг із соціального підприємництва, який пройде 18-20 березня у Харкові

28 Лютого 2019 Друкувати цю новину

18-20 березня 2019 року у м. Харків відбудеться перший в цьому році бізнес -тренінг із соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти». Захід відбудеться  в рамках Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», що реалізує в Україні Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансової  підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

 Захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

  • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
  • Ліцензування та дозвільна діяльність.
  • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
  • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній  системі оподаткування.
  • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проекту.
  • Воркшоп «Проектування бізнес моделі власного бізнесу».

До участі у заході запрошуються особи віком від 18 років, які відносяться до цільової групи проекту, планують відкрити власну справу та зареєструватися як фізична особа – підприємець або поновити свою діяльність як ФОП і отримати необхідні знання та навички ведення власного бізнесу в сучасних умовах, а саме:

  • внутрішньо переміщені особи з інвалідністю, члени їх родин (мати/батько дитини з інвалідністю, опікун особи з інвалідністю);
  • особи з інвалідністю, які мешкають у населених пунктах, на території яких здійснювалася АТО, та члени їх родин (мати/батько дитини з інвалідністю, опікун особи з інвалідністю).

Набір/реєстрація учасників на бізнес-тренінг проводиться шляхом заповнення Google-анкети за наступним посиланням.

Анкета заповнюється українською мовою. Особа, яка заповнила Анкету погоджується із умовами участі у заході та дає згоду на обробку персональних даних.

Кінцевий термін подачі Анкети за 15 днів до початку тренінгу.

Відбір учасників буде здійснюватися шляхом конкурсу Анкет. Учасники  отримають підтвердження щодо участі у заході по електронній пошті або по телефону не пізніше ніж за 10 днів до початку тренінгу.

Загальна кількість учасників бізнес-тренінгу  - 20 осіб.

Організатори забезпечують учасникам харчування, компенсацію вартості проїзних квитків залізничного транспорту (купе, плацкарт, «Інтерсіті» - вагон 2 класу), автобусних міжміських перевезень (за умови наявності оригіналів проїзних документів та документів, що посвідчують компанію перевізника, відповідно до норм визначених законодавством та вимог ГС «ВГО «НАІУ» (будуть надані додатково), проживання (у разі потреби) для іногородніх учасників. Особам, які користуються інвалідним візком – номер в готелі, який пристосований для осіб з інвалідністю.

Учасники бізнес-тренінгу отримують сертифікат учасника.

Контакти:

Вікторія Назаренко, координатор проекту НАІУ, генеральний секретар НАІУ.

0937711060, 0442796182, v.n.nazarenko@ukr.net

Олена Поліщук, кейс-менеджер проекту НАІУ.

0671339953, 0442796182, olena.polishchuk@ukr.net

Регіональний офіс проекту:

Харківська область – 0503003593, 49novikova@gmail.com

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук