13-15 листопада 2018 року пройде Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Переваги та недоліки впровадження інклюзивної освіти для дітей з глибокими порушеннями зору»

13-15 листопада 2018 року пройде Всеукраїнський  навчально-практичний семінар «Переваги та недоліки впровадження інклюзивної освіти для дітей з глибокими порушеннями зору»
24 Жовтня 2018
Друкувати цю новину

13-15 листопада 2018 року Національна Асамблея людей з інвалідністю України, ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії», МБО «Німецько-українська партнерська мережа» та ГО «Харківський центр реабілітації «Право вибору» в партнерстві з Асоціацією тифлопедагогів України проводять Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Переваги та недоліки впровадження інклюзивної освіти для дітей з глибокими порушеннями зору».

Семінар спрямований на обговорення позитивних та негативних прикладів інклюзивного навчання дітей з порушеннями зору, впровадження новітніх технологій та програм у інклюзивній освіті, роль спеціальних шкіл та НРЦ для незрячих та для слабозорих у нинішніх реаліях, обговорення затвердженого МОН списку корекційних та реабілітаційних засобів для незрячих і слабозорих дітей також будемо розповідати де, і як можна придбати дані засоби.

У рамках семінару буде проведена конференція «Виклики часу – стандарти видання книг для людей з важкими порушеннями зору в Україні», на якій буде обговорено сучасні стандарти підготовки та видання книг для незрячих і слабозорих дітей. Планується також обговорення питань доступності інформації для людей з важкими порушеннями зору в різних форматах, обговорення міжнародного і українського досвіду, координація можливостей українських розробників видавців книг та роздаткових матеріалів шрифтом Брайля.

Організаторами оплачується проїзд, проживання, харчування учасників семінару.

Семінар-тренінг відбудеться в Києві  у готельному комплексі «Верховина» (Київська обл. (Кільцева дорога), с. Петропавлівська Борщаговка, вул. Петропавлівська 24).

Бажаючих взяти участь у  навчально-практичному семінарі «Переваги та недоліки впровадження інклюзивної освіти для дітей з глибокими порушеннями зору» просимо заповнити анкету-заявку  (завантажити).

Заповнені анкети просимо надсилати  до 05 листопада 2018 р. на електронну адресу: gud.rv@ukr.net  або office-naiu@ukr.net .

Кількість місць обмежена, тому організатори залишають за собою право відбирати учасників.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Поліщук Петро Степанович, тел. 098-215-78-74.

  Категорія: