Семінар “Подбай про себе” на Київщині

Семінар “Подбай про себе” на Київщині
14 Вересня 2023
Друкувати цю новину
13 вересня 2023 року регіональний представник ВГООІ “Разом проти раку “, ГО “Вікторія” м. Біла Церква, за підтримки Національної Асамблеї людей з інвалідності України провели семінар “Подбай про себе”.

Цей захід відбувся в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України за підтримки Структури ООН Жінки та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги.

WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миро будівництва.

Висловлюємо вдячність за комфортні умови проведення семінару і сприянню впровадженню проєкту, Благодійному Фонду Костянтина Єфименка, клубу “Криниця життя”.
Невипадково напередодні “рожевого жовтня” – щорічного місяця боротьби з раком молочних залоз, тема семінару присвячена підтримці жінок з онкологічними захворюваннями, внутрішньому стану жінки, сімейним стосункам і допомогу під час лікування. Заняття провела дипломований психолог Чечіль Таісія Іванівна.
Заняття проходили у вигляді діалогу між жінками, які ділились своїми спогадами і своїм досвідом. Семінар надав відчуття впевненості, єдності, тепла усім учасницям. А під час кава-брейку жінки мали змогу поласувати смаколиками і поспілкуватися у дружній атмосфері. По завершенню семінару жінки отримали корисну інформацію, час для себе і рішення своїх питань.

****************

Про Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF)

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.