Звіт заводу Форстор Індастрі до Міжнародного дня людей з інвалідністю

2 Грудня 2019 Друкувати цю новину

Звіт заводу Форстор Індастрі до Міжнародного дня людей з інвалідністю

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день символізує те, що у кожного повинна бути можливість розвиватися, рости як особистості і жити на гідному рівні. І ми намагаємося щосили розвивати доступний, або як його ще називають, інклюзивний простір в Україні.

Рух доступності не збавляє обертів і в цьому величезна заслуга наших партнерів — Національної асамблеї людей з інвалідністю України, громадських і благодійних організацій, які виступають єдиним фронтом в боротьбі за права людей з інвалідністю. Дякуємо вам за вашу роботу і за ваш величезний внесок в життя тисяч українців, які тепер можуть брати активну участь в громадських починаннях.

Чого вдалося досягти у 2019 році

Звіт заводу Форстор Індастрі до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Ми також зробили свій невеликий внесок. За цей рік ми допомогли облаштувати понад 70 об'єктів підйомниками для людей з інвалідністю. Крім типових вертикальних і похилих підйомників, ми розробили і реалізували унікальні системи, такі як Паралелограмний підйомник для вінницького суду та гвинтовий ліфт для соціального центру. Раніше в Україні такого не робили.

Як працює гвинтовий ліфт

Крім цього, ми оснастили кілька під'їздів у багатоквартирних будинках похилими підйомниками, щоб мешканці з інвалідністю могли самостійно підніматися і спускатися сходами. Подивитися, як це виглядає можна у нас на сайті:

2019 рік виявився досить продуктивним в плані впровадження інклюзивності: почали діяти нові ДБН про доступність будівель і споруд, а також прийняли нові норми для закладів культури і спорту. Незважаючи на всі перешкоди ми рухаємося в бік розвиненого і толерантного європейського суспільства. 

Бажаємо всім, хто бере участь в побудові доступного простору, успіхів і нових перемог. Людям з інвалідністю - сил і віри в світле майбутнє. Ми намагаємося його будувати і з кожним роком це виходить все активніше і активніше.

Команда заводу Форстор Індастрі

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.