Щороку весь світ згадує про важливу дату 3 грудня — Міжнародний день людей з інвалідністю. Цього дня важливо оцінити те, що вже було зроблено для людей з інвалідністю та задати напрям вектору роботи по забезпеченню безбар’єрного середовища на майбутній рік.
На долю осіб з інвалідністю випало чимало випробувань. Але, всупереч цьому, вони мужньо та гідно долають їх. Ми пам’ятаємо про свій суспільний обов’язок, а тому продовжуємо працювати над забезпеченням доступності державних, комерційних та житлових будівель українських міст і сіл.
Наші досягнення за 2021 рік
Минулого року ми реалізували цілу низку інклюзивних проектів і показати всі у цьому звіті — нереально. Тому ми обрали найцікавіші та найбільш значущі з них, які стосуються різних сфер соціальної інфраструктури.
Доступ до житлових будівель:
Інклюзивна освіта:
Доступність лікарень
Окрім цього забезпечили зручний і безпечний підйом та спуск до залізничної станції, встановивши криволінійний підйомник
https://forstor.ua/ua/our-projects/podjomniki-dlya-invalidov/podemnik-so-slozhnoj-traektoriej-dvizheniya-dlya-stancii-vokzala-173/
Хочемо висловити вдячність нашим партнерам — Національній Асамблеї людей з інвалідністю України та всім волонтерам, які за покликом душі створюють необхідні умови для розвитку інклюзивного та толерантного суспільства.
Кожного року ми помічаємо одну тенденцію — збільшення кількості інклюзивних будівель та споруд. Тому продовжуємо у тому ж темпі та плануємо ще більше проектів на 2022 рік. Долучайтеся до нас, адже тільки спільними зусиллями можна змінити нашу країну на краще.