26 квітня 2017 року. Зустріч регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні» в Маріуполі

26 квітня 2017 року. Зустріч регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні» в Маріуполі
22 Квітня 2017
Друкувати цю новину

26 квітня 2017 року в Маріуполі пройдуть заходи в рамках регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Програма «Батьки за раннє втручання в Україні» впроваджується Міжнародною громадською організацією HealthProm (Лондон), Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» (Харків).

Раннє втручання (РВ) є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами громадськості.

Шановні колеги, запрошуємо взяти участь в роботі Круглого столу на тему «Перспектива впровадження послуги раннього втручання в м.Маріуполь», що пройде 26 квітня 2017 р. з 11:00 до 12:30 в  приміщенні  ГО «Фонду Розвиток Маріуполя»,( пер. Нахімова, 6, м. Маріуполь).

До участі в обговоренні запрошені представники громадськості, міської влади, ЮНІСЕФ.

Також 26 квітня 2017 р., з 14:00 – 17:00 відбудеться Ініціативна зустріч Донецької регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні» в приміщені ГО міський клуб «Повір в себе» (пр. Будівельників, 85-а. м. Маріуполь).

Учасники:

  • Олена Скрипко – координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»,
  • Вікторія Пірогова – координатор напряму «Підтримка батьківської адвокації» Програми,
  • Наталія Сергієнко – спеціаліст напряму «Комунікації з раннього втручання» Програми,
  • Сергій Кур’янов – президент Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром»
  • А також представники громадськості, ЮНІСЕФ, батьки дітей з особливостями розвитку.

Контакти для бажаючих взяти участь у заході: т. 0508407680 Олена Кравченко

Контакти для ЗМІ: т. 050328578 Олег Трачук e-mail: rvu.parents@gmail.com.

Довідкова інформація:

Всеукраїнський форум «Батьки за раннє втручання в Україні» реалізується в рамках проєктів «Підтримка батьків дітей з інвалідністю задля їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні» та «Підсилення спроможності громадських організацій, що керуються батьками, підтримувати здійснення реформ, спрямованих на права та потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», що фінансуються Європейським Союзом та Урядом Німеччини, і виконуються за підтримки ЮНІСЕФ. Цю платформу створено як основу для участі недержавних організацій у формуванні державної політики раннього втручання в Україні.

  Категорія: