10 серпня 2021 року (вівторок) Громадська організація «Всеукраїнська асоціація підприємців та працюючих людей з інвалідністю України» (член НАІУ) запрошує Вас взяти участь в онлайн-презентації нового проекту «Працевлаштування. Крок за кроком», яка відбудеться на платформі Zoom.
Запрошуються:
Під час презентації ви зможете ознайомитися з проєктом, заповнити анкету на участь.
На проєкті, група людей з інвалідністю вивчить і пройде на практиці всі необхідні кроки до працевлаштування:
Програма «Працевлаштування. Крок за кроком» є інструментом зрозумілого пояснення батькам, роботодавцям, яку роботу людина з інвалідністю може виконувати, виходячи зі своїх можливостей.
Проєкт фінансується Міністерством соціальної політики України, та здійснюється при підтримці Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, та сприянні Київського міського відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.
Співорганізатор ГО “КМА “Сім`я успіху”.
Інформаційні спонсори:
Посилання на Zoom презентацію https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZAvd-uspzIoGtPo9Af6RhRtRAH8aPXcColD
Коли: 10 серпня (вівторок), початок 14:00 год, початок реєстрації о 13:45,
ел. пошта vgo_appiu@ukr.net
Тел. для зв’язку: 063-320-60-57; 096-605-18-60; 050-184-91-51 Одінцова Наталія Петрівна.