25–26 березня в Києві відбудеться друга щорічна Всеукраїнська конференція «Освіта дітей із ментальними порушеннями. Права і проблеми». Захід організовано Міжнародною громадською організацією «Дитина з майбутнім» та БО ВБФ «Альтернатива. Гармонія» за підтримки департаменту освіти КМДА.
Відвідати конференцію можуть усі зацікавлені особи. Участь безплатна.
25 березня – пленарний день з 10.00 до 18.00 у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул.Хрещатик, 36). На 26 березня заплановано проведення практичних воркшопів (секцій).
На конференції розглянуть питання підготовки дитини до інклюзії, складові успішного впровадження інклюзивної освіти, сучасні моделі інклюзивної позашкільної освіти.
Програму заходу та розклад кожної секції буде опубліковано на сайтах організаторів додатково.
Реєстрація для участі – за посиланням:
https://goo.gl/KLcYBb
З усіх питань звертайтеся, будь ласка, на адресу: event.cwf@gmail.com